Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.
 V O X E L D A N C E  Version 4.00

Katmanlı  üretim  için  Veri  Hazırlama  Yazılımı      Voxeldance Additive, katmanlı üretim için bir dizi güç işlevini kontrol etmenize yardımcı olmak için size en iyi kullanıcı deneyimini sunar. İşlevsellikler şunları içerir: STL dosyası dönüştürme, dosya hatası onarımı, tasarım düzenleme (yani kesme, oyuk, ekstrüzyon, perforasyon, otomatik kafes yapısı, etiket, vb.), Destek oluşturma, dilimleme ve analiz.


 

  


3D YERLEŞTİRME

Yerleştirme, yüksek optimize edilmiş algoritma çekirdeğimizle birkaç saniye içinde tamamlanabilir; her ince parça ve ayrıntı, baskı hacminden bağımsız olarak otomatik olarak düzenlenebilir.

nesting-transparent

AKILLI DESTEK

Baskı parçalarınız için çok çeşitli destek türleriyle destek oluşturun. Önceden ayarlanmış şablonlar ve özelleştirilebilir komut dosyaları insan hatalarını azaltacaktır.Voxeldance Additive, veri hazırlama için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir. EPUS 3D PRINTER DLP, SLS, SLA ve SLM teknolojileri ile uyumludur. Optimize edilmiş algoritma çekirdeği ve kullanıcı dostu tasarımı, 3D baskı iş akışınızı kolay ve verimli hale getirir.

Voxeldance Additive, sınır ve tarama parametrelerinin tam kontrolüne izin verir. Yazılım, iç, üst, alt, z bağlantılı ve delik / oluk yüzeyleri dahil olmak üzere her katmanın birden fazla özelliğini ayırt edebilir. Tüm tarama süreçleri, baskı kalitenizi ve hızınızı iyileştirmek için yol tarama algoritmalarıyla güçlendirilir.

TÜM FORMATLAR  ; 

Hemen hemen tüm dosya formatlarını destekler, CAD dosyaları ile 3d yazıcılar arasındaki boşluğu doldurur: CLI Dosyaları(*.cli), SLC Dosyaları(*.slc), STL(*.stl), 3D Üretim Formatı(*.3mf) , WaveFront OBJ Dosyaları(*.obj), 3DExperience(*.CATPart), AUTOCAD(*.dxf, *.dwg), IGES(*.igs, *.iges), Pro/E/Cro Dosyaları(*.prt, *.asm), Rhino Dosyaları(*.3dm), SolidWorks Dosyaları(*.sldprt, *.sldasm,*.slddrw), STEP Dosyaları(*.stp, *.step) vb. Çoklu Destekler


SLA, SLM ve DLP MAKİNALARI İÇİN 

Voxeldance Additive size DLP, SLA ve SLM teknolojileriyle uyumlu güçlü destek türleri sağlar. Destek türleri şunları içerir: çubuk desteği, nokta, çizgi, blok desteği ve akıllı destek.


DİLİM DOSYALARINIZI HATCHHES İLE GELİŞTİRİN   

Voxeldance Additive, tek bir tıklamayla dilim oluşturabilir ve taramalar ekleyebilir. Dilim dosyasını CLI, SLC, PNG, SVG vb. dahil olmak üzere çoklu formatta dışa aktarın. Entegre görselleştirilmiş arayüzü, dilimleri ve taramaları kolayca kontrol etmenizi sağlar.


VOXEL DANCE INC.

706-T2, 360 Xinlong road, Minhang, Shanghai, 201101, China