Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.

einstar

Uygun fiyatlı bir el tipi 3D tarayıcı olan EINSTAR, yüksek kaliteli 3D verileri herkesin kullanımına sunar. Standart pakette, Exstar yazılımına sahip bir el tipi 3D tarayıcı ve bir dizi aksesuar içeren hafif bir taşıma çantası bulacaksınız: bir silikon kılıf, tanıtıcı kullanım kılavuzu, konumlandırma işaretleri, lensi silmek için bez, bir taşıma kayışı, güç kaynağı ve USB kablosu.


EINSTAR3D  Broşür ; 


 3 Kızılötesi VCSEL Projektör, 2 Stereo Derinlik Kamerası ve 1 RGB Kamera ile donatılan Einstar, küçük ve büyük nesneler için esnek bir çalışma mesafesi sağlarken açık havada net tarama verileri yakalayabilir ve kararlı çıktılar üretebilir.
   
Dış mekan taraması   Endüstriyel Eskiz      
İnsan vücudu        Dijital Arşivleme - VR / AR
Malzeme uyarlanabilirliği     Eğitim    
3D Printing  Heykel  3D Tarama marketi değişiyor Yeni nesil Elde Taşınabilir  3d scanner

Yüksek tarama hızında 3D tarama bilgilerini  aynı anda hesaplama. Artık, uluslararası bir patentle korunan yepyeni  yeni nesil  hızlı tarama teknolojisi ile donatılmış olan Einstar , yoğun bir çizgi katmanında tarama stratejisi uygulayarak  gelişmiş bir el tipi tarama modu sunar.


Einstar 3D Scanner.

Tarama hızı ve ayrıntılı detayları  mükemmel bir şekilde birleştirmek için teknolojisi 9,6 kat arttırılmış ve güçlendirilmiştir>   >   >   G O L D    S U P P O R T    P A C K A G E   <   <   < 


T E K N I K   V E R İ L E R
Işık kaynağıInfrared VCSEL yapılandırılmış ışık
Nokta aralığı0.1 mm ~ 3 mm
Etkili Çalışma mesafesi160 mm ~ 1400 mm ( Ayarlanabilir )
Optimal Çalışma mesafesi400 mm
FOV ( optimal çalışma mesafesi altında)434 mm x 379 mm
Tarama Hızıup to 14 FPS/S
HizalamaTexture/ Feature/ Hybrid Alignment/ Global Markers*

Full RGB renkli tarama 

El ve Sabit tarama özelliği ( tripod opsiyonel dir )

Evet 

Evet

Sahada ( Gün ışığı ) taramaEvet
Çıktı FormatlarıOBJ, STL, PLY, ASC, 3MF, P3
Scanner Ağırlık0.5 kg
Scanner ölçüler220 mm x 46 mm x 55 mm
Taşıma çantası boyutu245 mm x 245 mm x 90 mm
Bilgisayar bağlantı noktasıUSB 2.0  veya üzeri
Tavsiye edilen bilgisayar CPU: Intel Core i7-11800H or above RAM: 32GB or above Graphics card: NVIDIA GTX 1060 or above VRAM: 6GB or above
İşletim sistemiWindows 10/11 64-bit

** Kutu İçeriği **

1)3D tarayıcı  2)Taşıma çantası  3)Kalibrasyon panosu  4)İşaretçiler 3mm  5)Bilek kayışı 6)Silikon koruyucu  7)Temizleme bezi  8)Adaptör   9)Güç kablosu  10)USB kablosu  11) Sprey ( opsiyonel )  12)Tripod/Opsiyonel  13) Döner tabla ( opsiyonel ) 

 

       *Sınıf 1 lazer ürünü olarak sertifikalandırılmış Einstar kızılötesi ışık kaynağı, tüm normal kullanım koşullarında güvenlidir.

       *Küresel İşaretler ( Einstar Markers) hizalaması yalnızca Nesne Tarama Modun da kullanılabilirEinstar Portable Handheld 3D Scanner by Shining 3D - 3D Printer Superstore

Tarama Aralığı x4 Büyütüldü !

Tek kare tarama alanı x4 kat büyütülmüştür. Büyük boyutlu nesneler için el tarama hızı önemli derecede artmıştır. Einstar kullanarak büyük boyutlu nesneleri taramak artık daha verimli hale getirilmiştir.

 


En yeni "EXStar Yazılımı"

Exstar yazılımının   en önemli noktaları, geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi, yazılım ara yüzünün daha kullanıcı dostu olması, "Sketchfab" platformuna tek tıklamayla veri yüklenmesi ve taranmış 3D verilerin doğrudan İnternet üzerinden paylaşılması için aerodinamik süreç içeriyor olması ayrıca birden fazla yeni ve yükseltilmiş yeni nesil işlevleride bünyesinde  içermektedir.

Yeni R² (Hızlı Kayıt) İsteğe Bağlı Tarama Modülü R²X (Rapid Registration) tarama modülü, EINSTAR elde taşınan hızlı tarama modunda yeni eklenen bir modüldür. Referans noktalarını tanımak ve hizalamak için yeni bir özellik eklendi. Büyük boyutlu cisimlerle, az geometrik karakteristiklerle kullanılmayı hedeflediğinden, herhangi bir geometrik özellik taşımayan düz cisimler bile kolayca taranabilir. Nesnelerin yüzeylerinin renk bilgisi de elde edilebilir. Bu yenilik Tarama doğruluğunu sağlarken , hızlı ve pürüzsüz bir tarama  deneyimi sunar. 
Mat Yeni bir Gümüş  Girisi görünümlü tasarım

Modanın yeni trendini yakından takip ederek, Einstar ürününün yeni görünümünü  zarif ve bir okadarda avuç içi tasarımı ile göz doldurmaktadır. Narin , derin bir metalik doku ile bütünleşti.
EinSTAR ve Uygulamaları

Organik parçaları orta büyüklükteki ve çok büyük nesneleri hızlı bir şekilde yüksek doğrulukta taramayı başarır. Yeni R² (Hızlı Kayıt) Opsiyonel Tarama Modülü ile (referans noktası hizalamayla), ağaç oymacılığı ve taş oymalar, hassas tarihi eserler gibi az geometrik özelliklere sahip geniş düz nesneleri taramak için bile uygundur.

 
    Copyright 2023 ©     

SHINING3D Inc.& EINSTAR Inc. All rights reserved.

  SHINING3D Technology Inc (San Francisco, United States) 1740, César Chávez St. Unit D. San Francisco, CA /  USA