Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.

REFLECON® Tarnish 3D Scanningspray, 3D optik ölçüm tekniği için yansıtma, yansıtma, şeffaf veya koyu yüzeyleri matlaştırmak için geliştirilmiştir. 3D lazer tarama, karmaşık geometrilerin hızlı ve kesin temassız ölçümünü sağlar. Yansıtıcı, aynalı, saydam veya koyu yüzeylerin optimum ölçümü için öncesinde bir Tarama spreyi uygulanmalıdır.


REFLECON® marka süblimleştirici 3D tarama spreylerimiz tip 1 ile size zorlu nesne yüzeylerinin taranmasını sağlayan mükemmel bir matlaştırma maddesi sağlıyoruz. En yeni 3D lazer teknolojisi kullanılırken bile tarama spreylerinin kullanılması kaçınılmazdır. Tip 1 süblimasyon tarama spreyimiz ile beyaz mat tabaka buharlaşarak yüzeylerin daha sonra zahmetli bir şekilde temizlenmesini gereksiz hale getirir.

TİP 1 SUBLİME 3D TARAMA SPREYLERİMİZİN İKİ TEMEL AVANTAJI NEDİR?

REFLECON® süblimleştirici tarama spreyleri serisindeki ürünlerle, tarayıcınızla şeffaf, yansıtıcı, parlak veya çok koyudan siyaha kadar olan yüzeyleri tam olarak taramanızı ve yakalamanızı sağlıyoruz.

Süblimleştirici 3D tarama spreylerimizi kullanırken iki temel avantajdan yararlanın:  


AVANTAJ 1: ZORLU NESNELERİN HASSAS TARANMASI

Tarama spreylerimiz, beyaz bir toz tabakası oluşturarak optik sayısallaştırmayı mümkün kılar. Küçük bileşenler ve taranması zor olan nesneler bile 3D tarama spreyi kullanılarak yakalanabilir. 

Bunun nedeni, süblimleştirici 3D tarama spreyinin şeffaf yüzeylerden gelen ışık yansıtılabilir yansıtan yüzeylerden gelen ışık dağınık olarak geri yansıtılmak yerine odaklanabilir yüzeyin her en küçük detayı, artefaktlar, yani hatalı veriler üretmeden tam olarak geri yansıtılabilir.

AVANTAJ 2: PASPASIN BAĞIMSIZ BUHARLANMASI
Seçilen ürün tipine bağlı olarak tip 1 tarama spreyleri birkaç dakika veya birkaç saat sonra buharlaşır.  Süblimleştirici tarama spreyleri bu nedenle özellikle geniş yüzeyli nesneler için uygundur, çünkü nesneleri geniş bir alanda temizlemeye gerek yoktur. Bununla birlikte, daha sonra temizlenmesi zor olan hassas yüzeylere sahip küçük parçalar veya nesneler için süblimleştirici tarama spreylerimizden birinin kullanılması da önerilir.

Ayrıca tip 1 tarama spreyleri, laboratuvarlar ve temiz odalar gibi katı hijyen düzenlemelerinin uygulandığı odalarda kullanım için idealdir.

 REFLECON® TARNISH TİP 1 GRUBU SUBLİMATİF TARAMA SPREYLERİMİZ
İhtiyaçlarınız için tam olarak doğru süblimleştirici 3D tarama spreyini bulacaksınız!


Teknik veriler ;

Optik 3D lazer tarama için uçucu matlaştırma maddesi
Süblimasyon süresi: 1-2 Saat – nesneye, sıcaklığa ve çevreye bağlı olarak bu süre zarfında tabaka kendiliğinden yok olur.
Lake kaplamalar ve plastikler için uygunluk: çok iyi (daha fazla bilgi: ürün bilgilerine bakın)
solvent içermez
koku özelliği
Belirtilen yüzeylerde mükemmel ıslatma özelliği
Tehlikeli içerik maddelerinin optimize edilmiş beyanı acc. GHS'ye göre – sadece yanıcı (istek üzerine MSDS mevcuttur)
Toz tabakası süblimleşir ve kalıntı bırakmadan buharlaşır
Parçaların veya yüzeylerin sonradan temizlenmesi gerekmez
Püskürtme sırasında toz kalıntısı yok
>> lazer ekipmanı hayranını kurtarmak
Ortalama katman kalınlığında matlaştırma maddesi katmanı üzerindeki işaret noktalarının çok iyi yapışması ve çıkarılabilirliği
BEŞ SÜBİMLEŞTİRİCİ 3D TARAMA SPREYİMİZİN FARKLI ÖZELLİKLERİ
Size beş farklı süblimleştirici 3D tarama spreyi sunuyoruz. Beş ürünün tümü, siyah, şeffaf ve yüksek oranda yansıtıcı bileşenler ve nesneler üzerinde kullanım için eşit derecede uygundur.

Ancak Tarnish 11, Tarnish 12, Tarnish 13, Tarnish 30 ve Tarnish 50 spreyleri kuruma süresi, çözücü içerikleri ve süblimleşme süresi gibi özellikler bakımından farklılık gösterir. Ayrıca tarama spreylerimiz, ürün tipine bağlı olarak aerosol veya kap şeklinde mevcuttur. Kap formunu kullanırken ek bir püskürtme tabancasına ihtiyacınız olduğunu lütfen unutmayın. Bunu da bizden bulabilirsiniz: 
Süblimleştirici 3D tarama spreyleri farklı malzemeler için uygundur:

Metaller ve metal olmayanlar
PC, PP, PU veya ABS gibi termoplastikler
bardak
seramik
Polyester, pamuk, PLA lifleri
1K boya, plastik, kauçuk

Malzeme uyumluluğu ürüne göre değişir ve kullanımdan önce test edilmelidir.

REFLECON GMBH  Nordstraße 61- 63 59427 Unna Germany