Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.
Yıllarca süren 3D ölçüm deneyimine ve pazar talebine dayanan SHINING 3D, mavi LED ışığı ve mavi lazeri yenilikçi bir şekilde EinScan HX el tipi 3D tarayıcıya entegre ederek , Hibrit lazer ve LED ışık kaynakları, EinScan HX'i  yarattı.


Hibrit Mavi Lazer ve blue Led Işık   Çift mavi LED ışığı ve mavi lazer ile yenilikçi bir şekilde entegre edilmiş, daha geniş bir uygulama yelpazesi ne sahip olan bu yenilikci ürün . Flash LED ışık taraması, hızlı 3D taramaya olanak sağlar. Ortam ışığına daha az duyarlı olan lazer tarama, yansıtıcı ve koyu renkli yüzeye daha iyi performans verir.
Güvenilir Sonuçlar
Yüksek çözünürlük ve doğruluk, tersine mühendislik ve ölçüm için çoğu endüstriyel uygulamanın ihtiyaçlarını karşılar.

Yüksek verim  Hızlı Tarama Modu altında EinScan HX'in işleme hızı 1.200.000 nokta / s'ye kadardır ve Lazer Tarama Modu altındaki çoklu mavi lazer çizgileri çoğu nesnenin tersine mühendislik, CAD / CAM, 3D baskı vb. İçin dakikalar içinde taranmasını sağlar.Taşınabilir ve Kolay Kullanım  EinScan HX, yeni başlayan veya 3D taramada profesyonel deneyime sahip olun, kullanımı kolay, kullanımı kolay bir yazılımla tak ve çalıştır. EinScan HX'in taşınabilirliği ve esnekliği, daha verimli ve rahat bir tarama deneyimi için ergonomik tasarımına göre düşünülmüştür.  Ergonomik dizayn ,Ağırlık : 710g


Tüm renkler Yerleşik renkli kamera ile şunları destekler:dokuya göre tam renkli doku yakalama ve izleme.SHINING 3D Technology GmbH.
Breitwiesenstraße 28, 70565, Stuttgart, Germany