Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.OPTIMSCAN II 5M PLUS

OPTİK TARAMADA BİR ÜST SINIFA TERFİ ETMEK İSTEYENLER İÇİN TASARLANDI 


OPTIMSCAN 5M plus BROŞÜR 
OptimScan-5M Plus, dar bantlı mavi ışık kaynağına ve yükseltilmiş yüksek çözünürlüklü endüstriyel lense sahip Yüksek Hassasiyetli bir 3D İnceleme tarayıcısıdır, taramada daha iyi ayrıntı performansı ve daha düzgün veri kalitesi sağlar. Farklı boyuttaki nesnelere göre üç set yüksek çözünürlüklü endüstriyel lens sağlanır, bu da onu daha esnek ve uyarlanabilir hale getirir. Tersine mühendislik, kalite kontrol ve kalite kontrolünde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Yüksek çözünürlük

Optim 5M Plus, yüksek çözünürlüklü, yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli dijital mavi ışık projeksiyon modülünü kullanır, ışık kaynağı güçlü bir parazit önleme özelliğine sahiptir ve dış ortamın etkisini etkili bir şekilde önleyebilir. Daha geniş bir aralıkta uygulanabilir.


Yüksek doğruluk

Tek atış doğruluğu 0,005 mm'ye kadar ulaşabilir, tarayıcı çevresel titreşim algılama işlevini sağlar ve veri kalitesi ve hassasiyetini etkin bir şekilde sağlar.


Parametreler otomatik olarak ayarlanır

Tarama sırasında tarama makinesinin pozlaması ve parlaklığı otomatik olarak ayarlanabilir, bu da yansıtıcı nesneler için tarama performansını büyük ölçüde artırır.

Tek tıkla entegrasyon modülü işlevi

Sistem, hizalama hatalarını etkin bir şekilde azaltan ve yüksek hassasiyetle yüksek kaliteli veriler elde eden "tek tıkla" otomatik işaretleyici hizalama modülünü ve GREC global sapma kontrol modülünü entegre eder.


Yüksek Doğruluk ,0.005 mm  tek tarama doğruluğu ve nokta aralığı hassasiyeti ne odaklanıldı


Referans noktaları optimizasyonu ile genel doğruluk  bir  metrede 0.005 mm dir.  Doğruluk ölçüm Alman measuring denetim standartı  VDI / VDE 2634 göre yapılır.


Yüksek kaliteli detaylar

2 Adet , 5.0 mega pixels kameralar ve lens setleri ile size enfes detaylar ve yüksek çözünürlüklü verileri sunar.
Yüksek hızlı tarama ve tek tarama için en az 1.5 saniye

Küçük parçaların taraması yalnızca bir kaç dakika sürer. Bu bir metre uzunluğundaki  bir nesneyi taramak için yaklaşık 18 dakikadır !


Ayarlanabilir tarama aralıkları 

4 Tarama aralığı mevcuttur ve daha rahat , uygun serbestçe ayarlanabilir performans sitabilesi.Karmaşık Yüzeyler , Yumuşak Nesnelerin ,genel Muayenesi ve Ölçümü için uygundur 


Temassız  3D tarama ,geleneksel tarama makinelerin den gerekli toplam tarama süresinden  , yaklaşık çekim başı %80 daha hızlıdır. Türbin kanadı ölçümü ve denetimİ gibi karmaşık objeleri çok seri bir biçimde kontrol etme imkanı sağlar.Sadece hızlı değil, aynı zamanda tam boyut kalite kontrol  ve 3d ölçüm yapma imkanıda sağlar.
Askeri Sanayi , Havacılık  , Profesyonel kalıpcılık  ,Endüstrisi için  mükemmel bir çözümdür.

Geleneksel  CMM sistemine gerekli toplam sürenin , sadece yaklaşık % 10 u kadar  süre harcarsınız. Türbin kanadı ölçümü ve Kalite kontrol denetimi  gibi karmaşık  objeleri  hızlı bir şekilde muayene edebilir  aynı  zamanda tam boyut muayene ölçümüde  yapılabilirsiniz.•       OptimScan-3M / 5M ile uyumlu
•       Çok derin delikler gibi kontaksız tarama ile  erişilemeyen konumların  kolayca ölçülmesi.
•       Optik CMM ölçüm teknolojisi.
•       Kablosuz bluetooth iletimi.
•       Hafif ve taşınabilir.
Copyright 2022 ©     

SHINING3D Inc.& OKIO System, Inc. All rights reserved.

SHINING3D Technology Inc (San Francisco, United States) 1740, César Chávez St. Unit D. San Francisco, CA 94124

SHINING3D Technology GmbH  ,  Panorama,  Heilbronner  straße  86, 70191,  Stuttgart,  Germany

 SHINING3D Technology Inc  No. 1398, Xiangbin Road, Wenyan, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, China,