Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.
 

 

 '' En büyük varlığımız 1993 ten beri şirketimizin taşıdığı kıymettir ''
   ŞİRKETİMİZ  HAKKINDA  

Yüksek teknolojili çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla Ocak 1993'te kurulan 3D BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ Ltd. üretim ve tasarım sanayisinin değişik konularında, Türk Sanayisi'ne, yenilikçi projeler ve ürünler sunmaktadır. Hedef kitlesi arasında otomotiv, kalıpçılık, ulaştırma, inşaat, enerji ve film sektörleri bulunmaktadır.

Firmamız müşterilerimize bilgisayar destekli tasarımdan, profesyonel tersine mühendislik, 3D Printer çalışmalarına kadar değişen birçok alanda ürün satış, üretim ve tasarım çözümleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, tasarım, imalat, tersine mühendislik, kalite kontrol ve profesyonel imalat teknolojileri ile Türkiye temsilciliklerini üstlenmekte ve servislerini yapmaktadır.

Çözüm ortağı olduğu her ürünün, konusunda dünya lideri olan şirketlerle işbirliği ile birlikteliğine devam etmekte ve yenilerini eklemektedir.

3D BILGISAYAR VE MUHENDISLIK Firmasının ilkesi, gelişimci ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentileri, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda lider konumunu sürdürmeyi temel ilke olarak benimsemektedir.
        

TANITIM ;  

Fimamızın  Genel Distribütör ve Yerel irtibat ofisi Olduğu Ürünler                                                                                              

* ENDUSTRIYEL 3D SCANNERS

* EV- OFIS  3D SCANNERS

* MASA USTU 3D PRINTERS  (  EDU / EV & OFIS / ENDUSTRİYEL )

* ENDUSTRIYEL 3D  PROTOTIP MAKINALARI Stereolithography ( YURT DIŞI İRTİBAT YEREL OFISI )

* TERSINE MÜHENDİSLİK YAZILIMLARI

* KALİTE KONTROL YAZILIMLARI

* CAD CAM CAE