Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.Chanhon (Dongguan) Eklemeli imalat Teknolojisi Co.,Ltd, Kısaca "Chanhontech", 3D baskı endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip kıdemli bir ekipten oluşmaktadır. Üç boyutlu dijitalleştirme teknolojisine dayalı olarak, SLA stereolitografi 3D baskı teknolojisi alanına odaklanın: Ekipman araştırma ve geliştirme, İnovasyon, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri teknoloji tabanlı işletmelerden biri olarak entegre etmek. 3D baskı endüstrisinde onlarca yıllık deneyim ve birikime dayanarak, 3D baskı endüstrisinin avantajlı kaynaklarını, müşteriler için SLA stereolitografi 3D baskı ekipmanının üst düzey kalite, Yüksek verimlilik, Yüksek stabilite sağlayarak birbirine bağladı ve entegre etti. -sorumluluk, 3D baskı endüstrisi için yeni kan enjekte etmek. Müşteriler için üst düzey endüstri 3D baskı ekipmanı ve kapsamlı çözümler sağlamak için “Kaliteye, dürüstlüğe odaklanın” konseptine bağlı kalarak.

ChanhonTech, pazar değişikliklerini ve müşterilerin ihtiyaçlarını benimseme rehberi olarak, Müşteriler için özel olarak tasarlanmış yeni stereolitografi ekipmanı ile, Şu anda Chpro450, Chpro600, Chpro800; Shape1, Shape1 HD, P400HD, P400UHD gibi DLP ürünleri; Baskı iyileştirmeden büyük ölçekli numune geliştirmeye ve küçük partilere kadar kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için havacılık, otomotiv, medikal, donanım, banyo, ev aletleri, Heykel, ayakkabı, inşaat, film ve televizyon aksesuarları, döküm ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. baskı.

3D Baskı teknolojisi, üretim ve üretilen model, özelleştirilmiş model, gelecekte tümdengelimli tahmin modeli için çok önemli bir rol oynuyor, gelecekteki endüstriyel üretim için insanın sınırsız bir hayal gücü alanı oluşturuyor.


Konsantrasyon: mükemmel bir tavırla ışıkla sertleştirme teknolojisinin geliştirilmesine ve uygulanmasına odaklanın, 3D baskı ışıkla sertleştirme ekipmanına odaklanın; uç ekipman arayışında, kullanıcılara yeni ve yüksek kaliteli, yüksek verimli, yüksek kararlılıklı 3D baskı ekipmanı sağlayın.

Entegrasyon: endüstrinin üstün kaynaklarını, işbirliğini ve yeniliği entegre etme temasıyla, Simbiyotik ve kazan-kazan ekosistemi yaratma, müşteri deneyimini geliştirme ve gerçek değer yaratma

Yeniliği kucaklamak: Pazar değişikliklerini benimsemenin rehberliğinde, Teknolojik yeniliğe dayalı ve sektöre “Yeni, üst düzey, istikrarlı” Akıllı üretim 3D baskı ekipmanı sağlamayı taahhüt ediyor.

Başarı geleceği: Geleceğin akıllı üretimini güçlendirmek, kazan-kazan işbirliğine bağlı kalmak, 3D baskı teknolojisi başarılarını paylaşmak ve kullanıcılar için geleceğe ulaşmak için 3D baskı teknolojisi ile el ele.

VSLA 350 HD II Jenerasyon 


Yüksek stabilite
Yazıcı, cihazın baskı işleminin hassasiyetini ve stabilitesini sağlamak için mermer bir taban kullanır ve basılı yüzeyin kalitesini garanti eder.


CHPro350HD

Makine Ağırlığı: 700kg ((90 kg) ile ilk reçine dahil
Model Kapasitesi Oluşturma: 350*350*300mm
Taban Plakası: Mermer platform çerçevesi
Ekipman Boyutu: 1096×856×1760mm
İlk Reçine Ağırlığı: 90kg
Lazer Modeli: Katı Hal Frekansı Üç Katlı Nd: YVO4
Dalga boyu: 355nm
Işın boyutu: 0,06 mm
Variobeam spod ; Opsiyonel
Tarama Hızı: 15m/s
Lazer Gücü: 3000mw
Ekipman Kontrol Yazılımı: Chanhontech Kontrol yazılımı
Veri İşleme Yazılımı: VOXELDANCE - NETFAB
İşletim Sistemi: Windows 7 Windows 10
Giriş Veri Dosyası Formatı: Stl/Slc/Cli
Ağ Tipi ve Protokolü: Ethernet, IEEE 802.3, TCP / IP ve NFS kullanılarak
Sıcaklık Aralığı: 20-26 ℃
Bağıl Nem: <%40 yoğuşmasız
Elektrik Gereksinimleri: 200~240 VAC, 50/60 Hz, tek fazlı, 25 amper Alan Gereksinimleri Boyut (GxDxY): 1260X1160X2100mm


Yüksek hassasiyet

Yazıcı, doğruluğunu sağlamak için otomatik kalibrasyon teknolojisi, kapalı devre seviye kontrol sistemi ve negatif basınç kontrol kaplama sistemini benimser.Yüksek verim
Ekipman, kontur için küçük nokta taraması ve doldurma için büyük nokta taraması ile değişken nokta teknolojisini benimser. Bu, sabit nokta baskıya kıyasla verimliliği %30 - %40 oranında artırabilir.


Yüksek konfigürasyon
Anahtar parçalar, ekipmanın güvenilirliğini artırmak için ithal edilen ünlü markalar,  Amerikan laser dalga boyu, Alman tarama titreşim alanı, Tayvan vidası, Japonya Yaskawa motorudur.

Kullanıcı dostu
LCD dokunmatik ekran ve yeni görünüm tasarımı ile insan-bilgisayar etkileşimi tasarımına dayalı  basitleştirilimiş iletişim.


2023 All rights reserved  Chanhon(Dongguan)Additive Manufacturing Technology Co.,LTD

Add:102, building 3, Xuanyi Industrial Park, Tianping Road, Houjie, Dongguan City, Guangdong Province