Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.


Geomagic Essentials :Geomagic essentials, nokta bulutlarından, Tersine  mühendislik, imalat, mühendislik, sanat, endüstriyel tasarım ve daha birçok alanda anında kullanılabilen tarama  datalarından yüzey model dönüşümünü sağlayan ,kolay kullanımlı, mesh düzenleme  yazılımıdır. 3D dijital iş parçacıklarınızın bir parçası olan Geomagic essentials, doğrudan 3B baskı, frezeleme, arşivleme ve diğer birçok 3D kullanımlarınızda  mükemmel veri yaratmanıza olanak tanıyan dijital bir köprüdür.

Geomagic'in gelişmiş Exact Surfacing araçları ile Geomagic essentials, gücünü  sunar, aynı zamanda kusursuz 3D model için üstün modelleme işlevlerinde kullanım kolaylığı sağlar. Kullanılabilen komut dosyası ve makrolar, tersine  mühendislik işlemi sırasında tekrar eden görevler için ,işlevleri otomatikleştirir.
Geomagic essentials, kullanıcıların nokta bulutu verilerini, (STL, OBJ, vb.) Imalat, analiz, tasarım, eğlence, arkeoloji ve analizde kullanılmak üzere , 3D çokgen meshlere dönüştürülmelerini sağlar.


Analiz, Animasyon ve Film Yapımı için 3D Görüntüleme
3 Boyutlu taramalardan fiziksel nesnelerin mükemmel, 3D modellerini hızla oluşturun ve bunları Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) ve Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) gibi gelişmiş fonksiyonları yerine getirmek için kullanın. Buna ek olarak, görsel efekt sanatçıları ve animatörleri bu 3D modelleri, Maya, 3ds Max ve daha bir çok ek programda kullanın...Arkeoloji

Arkeologlar, Geomagic Wrap'ı kullanarak çıplak gözle tespit edilemeyen petroglyphleri ve eski işaretleri arşivlemek ve tamamen analiz etmek için 3D'nin gücünü kullanabilirler. Geomagic Wrap'ın doğrudan 3B baskı özellikleriyle, öğrenciler ve müze ziyaretçileri eserin kendisine dokunmadan eski bir eseri  yaşatabilirler.
Sanat ve Heykel

Mükemmel sanat eseri yaratın, heykelleri ölçeklendirin ve kırılgan veya aşınmış eserleri 3D yardımıyla arşivleyin ve onarın. Her yerde sanatçı ve heykeltıraşlar, 3D tasarım ortamlarında fiziksel nesneleri temsil etmek için Geomagic Wrap'i kullanıyor ve geniş kapsamlı bir endüstri standardı formatta sorunsuz 3D veriler sunuyor.

GEOMAGIC Essentials şunları sağlamaktadır.

* Hatasız poligon ve NURBS modeller.

* Kompleks veya organik şekiller için geleneksel CAD yazılımlarına karşı 10 kat yüksek verimlilik.

* Tek başına veya CAD yazılımlarını tamamlayıcı pozisyonda hızlı imalat için kullanım ve diğerleri.

Copyright © 2019  3D SYSTEMS Inc.  USA  All rights reserved.