Haberler:

E-bültenlere abone olmak için adınız soyadınız ve e-mail adresinizi yazın.

MALZEME LISTESİ 


flashforge plastic  Inc, Plastik malzeme geliştirme ve modifiye yüksek polimer malzemelerin sanayileşme konusunda , uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Shining 3d firmasının yan kuruluşudur.Şirket ağırlıklı olarak cam elyaf, karbon elyaf, düşük sıcaklığa dayanıklı, süper-sertleştirilmiş, alev geciktirici-üretir, Aşınmaya dayanıklı, yüksek bilimsel ve teknolojik içeriği ile ısı iletici ve elektrik iletken PA6 / PA66 serisi ve PA / ABS alaşımlı ürünleri dünyadaki dev Otomotiv ve 3d printer firmalarının malzeme  ürütemini ve tedariğini  sağlar.

Ürünleri yaygın olarak otomobil, iletişim, elektronik, elektrikli ev aletleri ve spor malzemeleri gibi ulusal gelişmekte olan sanayi kuruluşları olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadırKuruluşundan bu yana, şirket, yüksek öğrenim birçok ünlü kurumları ile işbirliği ilişkileri kurulan beş ulusal buluş patent elde etmişdir,ISO 9001 sertifikası ve 2008 Kalite Yönetim Sistemine sahiptir.  Profesyonel ARGE Personel,toplam personelin% 30'unu oluşturmaktadır. Ürünleri ,ROHS  , REACH ve UL sertifikasyonuna sahiptir.

Ayrıca, şirket bu yıl araştırma ve 3D baskı sarf serisi ürünlerinin geliştirilmesi büyük yatırımlar yapmıştır. Şu anda, profesyonel üretim hatları en gelişmiş araştırma ve geliştirme ekibi ile donatılmıştır.PVA, PLA ve ahşap plastik gibi çeşitli 3D baskı sarf geliştirmiştir. Ürünlerimizin yüksek mukavemet, iyi tokluk, doğru tel çapı, istikrarlı performansı ve güvence kalite özelliği ile müşterilerinin üst düzey memnuniyetini ilke edinmiştir. 
Renk: Doğal beyaz, siyah, kırmızı, mavi, gökyüzü mavi, koyu mavi, GID mavi, mavi, yeşil, zeytin, limon, sante yeşil, burlywood, sarı, altın sarısı, haki, turuncu, mor, menekşe, orkide, eflatun , pembe, bordo, gümüş, bronz, çikolata, gri, altın, kahverengi.( 39 renk )  özel malzemeler ; metal  , bakır iletken , sıcağa duyarlı malzemeler ve elastik malzeme seçenekleri.
Ambalaj: 
Özel Vakum Kurutucular ile Mühürlü 
Kullanım ; 
SHINING3D Printers, FLASHFORGE Printers , 3D SYSTEMS Printers, STRATASYS Printers , 
3. jenerasyon , 4 jenerasyon,  ABS replace PLA Seçenekleri ile. 
Ürün Ağırlığı:    NW: 1000 gr , 500 gr veya 200 gr bayatlamayı önleyici vakum kutular ile.
Kutu boyutu:     21x21x9cm 


% 100 FLASHFORGE TÜRKİYE İthalatcı  Orijinal Ürünü


The Original 
F L A S H F O R G E  International Corp.

Flashforge- Europe   Creative Tools Slottsmöllan , 30231  Halmstad,   Sweden-EU
Flashforge USA 18545 Gale Ave., City of Industry, California/CA 91748-USA 
Flashforge China  2/F, No.518, Xianyuan Road, Jinhua-CN